RELEASY

ОПИС

RELEASY — це універсальний розчин з гіалуроновою кислотою для контактних лінз, (включно з силікон- гідрогелевими ). Завдяки використанню RELEASY стає можливим тривале носіння контактних лінз. Завдяки своїм компонентам RELEASY усуває симптоми сухості очей, захищає рогівку, сприяє стабільності сльозової плівки. І як наслідок, підвищує рівень комфорту та загального здоров’я очей.

ХАРАКТЕРИСТИКА

Антимікробний ефект розпочинається тоді, коли контейнер для лінз Multiaction заповнює- ться розчином. Іони срібла вивільняються і через електролітичні реакції зціплюються з мембранами бактерій та грибків, таких як Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans, Marcescens Serratia, перешкоджаючи їх росту.

УВАГА

Активні інгредієнти третього покоління, такі як Methyloxirane, забазпечують ефективне знешкодження шкідливих мікроорганізмів. Розчин RELEASY гарантує повне усунення бактерій і грибків без будь-якого втручання до сльозової плівки, що сприяє безпеці та комфорту одночасно. Формула розчину містить гіалуронову кислоту, в’яжучий та зволожуючий компоненти, а це є вагомою перевагою використання RELEASY.

СКЛАД

Ізотонічний буферний розчин при рН 7,2, що містить: полігексаметилен бігуанід (0,0001%), Mirapol A15, едетат натрію, метилоксирановий полімер і гіалуронат натрію.

ПОДРОБИЦІ