OXYSTAR

ОПИС

OXYSTAR — це абсолютно безпечна пероксидна система для проведення повного догляду за будь-якими типами контактних лінз. OXYSTAR гарантує ідеальну дезінфекцію. Цей тип розчину дозволяє вашим контактним лінзам бути завжди ідеально продезінфікованими. А завдяки відсутності консервантів у складі OXYSTAR, його рекомен- довано для користувачів з чутливими очима, схильних до алергічних реакцій.

ХАРАКТЕРИСТИКА

За допомогою платинового каталізатора OXYSTAR, нейтралізується 99% пероксиду водню. Завдяки чому, є максимально сумісним. Адже в той час, як найчутливішим оком не відчувається концентрація в 50 ppm, залишко- вий вміст H2O2 в OXYSTAR становить менше ніж 30 ppm. Ще однією його перевагою є негайне зменшення орга- нічних відкладень на лінзах і одночасна дезінфекція з використанням високоефективного моноатомного кисню.

УВАГА

Контейнер зі спеціальним каталізатором, являє собою диск, поверхня якого однорідно покрита окисом платини. Це дозволяє повністю нейтралізувати пероксидний розчин, який після каталізу стає сольовим. Отриманий баланс між вмістом контейнера для контактних лінз та поверхнею каталізатора, зберігає 100% ефективність OXYSTAR щонайменше упродовж 40 циклів обробки.

СКЛАД

100 ml містить: перекис водню — 3.00 г, хлорид калію — 0.06 г, плуронік RPE1740 — 0.008 г, стабілізатор — 0.015 г, ізотонічний розчин з фізіологічним буфером рН у д.к. + каталізатор: ABS (акрилонітрил бутадієн стирол), покритий платиною.

ПОДРОБИЦІ