CONSIN PLUS

ОПИС

CONSIN PLUS — це багатоцільовий розчин для догляду за жорсткими газопроникними контактними лінзами. Він забезпечує їх ідеальне очищення та видалення відкладень, зберігає та дезинфікує. CONSIN PLUS містить гіпромелозу (HPMC). Було доведено, що вона створює середовище з високою в’язкістю між лінзою та рогівкою. А додатково, здатна виступити дуже дієвою альтернативою традиційному лікуванню дефіциту сльозної рідини.

ХАРАКТЕРИСТИКА

Розчин містить гіпромелозу (HPMC), похідну від целюлози, яка має важливі властивості стабілізувати сльозову плівку. Надзвичайно чітка структура HPMC дозволяє сформувати гелеподібний ретикулярний прошарок, який амортизує тиск контактних лінз на поверхні очей. Отримані результати лабораторних досліджень підтвердили: через 30 хвилин використання CONSIN PLUS, спостерігається зниження концентрації мікроорганізмів щонайменше на 10 (UFC/ml) для бактерій і на 10 (UFC/ml) для грибків.

СКЛАД

Полігексаметилен бігуанід (PHMB) — 0.0001 г, полікватерніум 2 — 0.006 г, полоксамер 407 — 1.000 г, гіпромелоза (HPMC) — 0.050 г, ізотонічний буферний розчин pH 7.2 д.к. 100 ml.

ПОДРОБИЦІ