UNIVERSALE PLUS

ОПИС

UNIVERSALE PLUS — це універсальний розчин, рекомендований для зберігання, очищення, змащення та зволоження всіх видів контактних лінз, в тому числі і силікон-гідрогелевих контактних лінз. Новий розчин робить догляд за контактними лінзами набагато простішим. UNIVERSALE PLUS гарантує повне видалення шкідливих мікроорга- нізмів без порушення сльозової плівки, що сприяє безпеці та комфорту одночасно.

ХАРАКТЕРИСТИКА

Амфотерні поверхнево-активні речовини нового покоління наділяють розчин UNIVERSALE PLUS очищувальними властивостями, що робить носіння контактних лінз більш комфортним. Активні компоненти третього покоління, такі як метилоксиран у взаємодії з полікватерніумом 2, здатні видалити більше 3 мільйонів стафілококів всього за 30 хвилин.

УВАГА

Антимікробний ефект розпочинається тоді, коли контейнер для лінз Multiaction заповнюється розчином. Іони срібла вивільняються і через електролітичні реакції зціплюються з мембранами бактерій та грибків, таких як Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Candida albicans, Marcescens Serratia, перешкоджаючи їх росту. Таким чином запобігається створення біоплівки та подальше зараження, що часто є причиною інфекції.

СКЛАД

Полігексаметилен бігуанід — 0,0001 г, едетат натрію — 0,100 г, метилоксирановий полімер — 1,00 г, полікватерніум 2 — 0,006 г, ізотонічний буферний розчин рН 7,2 д.к. до 100 ml.

ПОДРОБИЦІ