LIPOMILL

ОПИС

Спрей для очей LIPOMІLL виготовляється на основі поєднання ліпідного комплексу, гіалуронату натрію та ромашки. Тобто саме тих корисних речовин, які допомагають у випадках недостатнього зволоження очей та порушення ліпідного шару сльозової плівки, особливо у носїїв контактних лінз.

ХАРАКТЕРИСТИКА

Ліпосоми є типовим прикладом колоїдних переносників, які здебільшого мають фосфоліпідну структуру подібну до матриці мембрани Клітин. Це сприяє високій біосумісності засобу. Ефективність спрея LIPOMІLL базується на дії фосфоліпідного комплекса, поєднаного з гіалуронатом натрія, в якості активного агента. Гіалуронат натрію — це органічний полісахарид з молекулярною структурою, яка ідентична структурі природноЇ сльози. А комбінована дія фосфоліпідів і гіалуронової кислоти, допомагає стабілізувати, зберігати і відновлювати природні якості сльозової Плівки. Крім того, екстракт ромашки, присутній в складі спрея LIPOMILL, виконує протизапальну, заспокійливу та Живильну дію.

УВАГА

Запатентована система ЗК гарантовано зберігає стерильність спрею протягом всього терміну його використання. Завдяки системі ЗK, LIPOMІLL не містить консервантів. Адже потрапляння мікроорганізмів до флакону є абсолютно неможливим. Сам спрей виготовляється у 100% стерильному приміщенні.

СКЛАД

Фосфоліпідний комплекс, гіалуронат натрію, борна кислота, ЕДТК, N-Гідроксиметилгліцинат, ПГМБ, екстракт ромашки, ізотонічний буферний розчин при рН 7.2 Д.К.